Panorama Budowlana

Magazyn Budowlany

Branża budowlana to obszar niezwykle newralgiczny. Prócz wszystkich wymogów związanych z bezpieczeństwem, należy być stale na bieżąco z najnowszymi technologiami. Dobrze wykwalifikowana kadra to także ważna kwestia.

Jak zadbać o to wszystko? Odpowiedź jest prosta. Należy wybrać producenta, który łączy nowoczesność i wieloletnie doświadczenie. Aby podnieść jakościowe standardy, dodajmy do tego profesjonalny serwis oraz szkolenia dla operatorów. Czy tego typu oferta jest dostępna na naszym rynku? Oczywiście. Tego typu usługi oferuje JLG Polska – oficjalny dealer tej marki w naszym kraju.

Gama produktów opatrzonych logiem JLG jest szeroka – http://jlg.com.pl/produkty/. W sprzedaży znajdują się maszyny przeznaczone do różnych zadań, z którymi trzeba zmierzyć się podczas robót budowlanych.

Najprostszymi urządzeniami w ofercie są podesty niskopoziomowe, przeznaczone przede wszystkim do lekkich prac na wysokościach. Zagłębiając się dalej w ofertę JLG, znaleźć można maszyny już znacznie bardziej zaawansowane, przeznaczone do trudniejszych zadań. Znajdują się w niej:

  • Napędzane elektrycznie lub spalinowo podnośniki nożycowe
  • Podnośniki przegubowe sprzedawane w wersji spalinowej i elektrycznej
  • Podesty teleskopowe o napędzie spalinowym do pracy na nieutwardzonym terenie
  • Kompaktowe wysięgniki na podwoziu gąsienicowym
  • Podesty masztowe do prac na ograniczonej powierzchni
  • Uniwersalne ładowarki teleskopowe służące do podnoszenia i przewożenia ciężkich materiałów

Warto również powiedzieć więcej o wcześniej już wspomnianych usługach serwisowych. JLG robi to  tak, jak powinno być to wykonane, czyli w 100% profesjonalnie. Serwis i naprawa stoją na najwyższym poziomie ze względu na regularne przeglądy techniczne urządzeń. Dodatkowym plusem jest mobilność usług naprawczych. Dzięki temu znaczna większość usterek może zostać usunięta na miejscu pracy w ciągu 24 godzin.

Przedstawione argumenty nie pozostawiają złudzeń, że oferta JLG to przemyślany wybór. Stawiając na jakość maszyn i kompleksowość usług, możemy być pewni, że nasz park maszynowy będzie pracował w pełni efektywnie.

Kategorie: Budowa i Remont

Napisz komentarz


  • Panorama Budowlana
    Magazyn Budowlany